Bariyer Sistemleri

kayseri-bariyer-sistemleriKayseri bariyer sistemleri, hizmetleri ile firmamız Furkan Otomatik Kapı Sistemleri, tüm Kayseri ilinde sektörün en başarılı isimlerinden olmuştur.

Bariyer sistemleri, kontrollü geçiş sağlamak açısından oldukça önemli sistemlerdir. İstenmeyen araç geçişlerinin önüne geçmek amacıyla kullanılabilecek en etkili ve hızlı çözüm bariyer sistemleridir. Bu sistem tüm geçişlerin kontrol altıda tutulması imkanı sunmktadır.

Kullanıcıların can ve mal güvenliğinin sağlanmasında oldukça etkili olan bariyer sistemleri, gelişen teknoloji ile gün geçtikçe daha işlevsel ve kullanışlı bir hal almıştır. Bu otomatik geçiş sstemleri kullanım alanları ve çalışma şekillerie göre farklılık göstermektedir.

Bariyer Sistemi Çeşitleri Nelerdir?

Kollu Bariyerler

Bariyer ana gövdesine takılan kolun redüktör dişliler ve motor vasıtası ile aşağı yukarı açılıp kapanan sistemlerdir. Yaygın kullanım alanlarına sahiptirler. Kartlı geçiş, hızlı geçiş sistemleri ve plaka tanıma sistemleri ile entegre olarak çalıştırılabilirler.

Kişisel Bariyerler

Otomatik ve manuel olmak üzere iki tipte üretilen kişisel bariyerler, genel alanların aksine şahıslara ait otoparklara başka araç park edilmesini önlemek için kullanılmaktadır.

Mantar Bariyerler

Mantar bariyer sistemleri yaya güvenliğini sağlamk amacıyla trafiğe kapalı alanların girişine takılmakta ve araç geçişini engellemek amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca bazı işletmelerde kollu bariyer sistemleri ile birlikte kullanılmaktadır.

Road Blocker Sistemleri

En üst düzey güvenlik seviyesine sahip sistemlerdir. Alanların konumuna göre farklı özelliklerde üretilmektedir. Bu sistemlerden büyük araçların geçmesi mümkün değildir.

Şerit Bariyerler

Manuel çalışan ve genellikle kişileri yönlendirmek ya da geçişlerini engellemek amacıyla kullanılan sistemlerdir. Market, fuar ve sergi gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Akordiyon Bariyerler

Kullanılacakları alanlara geçici olarak kurulan ve başka alanlarda kullanılmak üzere taşınabilen seyyar bariyer sistemleridir.

Yol Bariyer Sistemleri

Otoyollarda ödeme noktalarının giriş çıkış kontrollerini sağlamak amacıyla kullanılan kollu bariyer sistemlerindendir.

Otopark Bariyer Sistemleri

Otoparklarda kontrollü geçişi sağlamak ve izinsiz araç geçişlerinin önüne geçmek amacıyla kullanılırlar. İki çeşidi bulunmaktadır.

Katlanır otopark bariyeri; kullanılacakları alanların mimari yapısı ve şartlarının normal kollu bariyerler için uygun olmaması durumunda kullanılırlar.

Kollu otopark bariyeri; kollu bariyer sistemlerinin otoparklara takılması ile bu şekilde adlandırılırlar.

Bariyer Sistemleri kontrollü geçiş ve güvenliğin sağlanması açısından oldukça yaygın kullanılan önemli ekipmanlardır. Her türlü bariyer sistemi hizmetlerinden kaliteli garantili ürün ve usta işçilik ile faydalanabilmek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kayseri bariyer sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi için 0530 790 03 38

0530 393 82 89 numaralı telefonlardan firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız bütçe /dostu uygun fiyat listeleri ile 7/24 hizmetinizdedir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp