Kayseri Endüstriyel Kapı

kayseri-endustriyel-kapiKayseri endüstriyel kapı, Endüstriyel alanlarda en yaygın kullanım alanına sahip olan seksiyonel kapı seçenekleridir. Endüstriyel kapı sistemleri fabrika, otopark, malzeme giriş çıkış noktaları ve depo girişleri için tasarlanmıştır. Çelik poliüretan dolgulu panellerden üretilirler ve üst düzey güvenlik sağlarlar. Bu kapı sistemleri enerji tasarrufu konularında da oldukça başarılıdır. Tüm bu kullanım alanlarının yanı sıra şeffaf olarak da imal edilebilen endüstriyel seksiyonel kapılar showroom gibi alanlarda kullanılabilmektedir.

Endüstriyel seksiyonel kapı avantajları nelerdir?

  • Tavana doğru kayarak açılan bu kapı sistemleri iç mekanların kullanım alanlarını daha verimli kılması açısından çok kullanışlıdır.
  • Bu sistem ile kullanıldıkları alanlarda kapı açıklığı çok daha net kullanılabilmektedir.
  • Endüstriyel seksiyonel kapılar, tavan yüksekliği ve kapı üst kısmı arasında kalan boşluğun uygun biçimde kullanılması ile yan raylar içerisinde kayarak çalışmaktadır. Bu boşluk mesafesine uygun şekillerde farklı farklı monte edilebilmektedir.
  • Üretiminde kullanılan malzemeler sayesinde üst düzey güvenlik sağlamaktadırlar.

Endüstriyel seksiyonel kapı nasıl çalışır?

Seksiyonel kapılar, uzaktan kumandalar ile kontrol edilebilmelerinin yanı sıra anahtar kontrol üniteleri kurularak da kontrol edilebilmektedir.

Seksiyonel endüstriyel kapı sistemleri, direkt olarak milden kavramalı motorlar ya da aynı vasıfta ki caraskallı zincir sitemleri ile çalışmaktadırlar. Bu kapı sistemlerinde yay ve halat kopmalarının önüne geçebilecek güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca parmak sıkışmasını önleyen özel koruma detayları da bulunmaktadır.

Endüstriyel Seksiyonel kapı sistemleri, işletmelerde güvenli bir şekilde yükleme ve boşlatma yapılmasını sağlmaktadır. Birlikte uygulandıkları seviye ayarlı rampa ve kamyon kasalarına sıkıştırıcılar yükleme körükleri bu işlemlerin sorunsuz bir şekilde halledilmesine olanak tanımaktadır.

Bu kapıların panelleri, kapı boyutu ve yatalama şekline göre değişen tamburlara çelik halatlar sarılarak çekilmektedir. Halat kopması ya da yay kırılması gibi durumlarda emniyet güvenlik sistemleri devreye girmekte ve kapının düşmesini önlemektedir.

Furkan Otomatik Kapı Sistemleri, Kayseri endüstriyel kapı sistemleri hizmetlerinde kullandığı kaliteli malzeme, garantili ürün ve usta işçilik ile sektörün öncü firması konumundadır. Kayseri otomatik kapı firmaları arasında yer alan firmamızdan, ihtiyaçlarınız çerçevesinde fiyat ve detaylı ürün bilgisi almak için 0530 790 03 38 - 0530 393 82 89 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Kayseri endüstriyel kapı fiyatları hususunda en uygun fiyat listeleri ile hizmet vermekte olan firmamız, her konuda siz değerli müşterilerine gereken desteği sağlamaktadır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
Endüstriyel Kapı Sistemleri
Endüstriyel Kapı Sistemleri Endüstriyel Kapı Sistemleri
Endüstriyel Kapı Sistemleri Endüstriyel Kapı Sistemleri
Endüstriyel Kapı Sistemleri Endüstriyel Kapı Sistemleri
Endüstriyel Kapı Sistemleri Endüstriyel Kapı Sistemleri