Ogs & Hgs Hızlı Geçiş Sistemleri

kayseri-Ogs-ve-Hgs-Hızlı-Geçiş-SİstemleriOtopark hgs hızlı geçiş sistemleri, otopark giriş ve çıkışlarını daha güvenli ve hızlı bir hale getirmek için tasarlanan sistemlerdir. Genellikle apartman, işyeri otoparları ve sitelerde daha önce giriş çıkışına onay verilen araçların seri bir şekilde geçiş yapmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bu sistemler kullanıcılarına, kontrollü geçiş hususunda büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

Otomatik geçiş sistemlerini; Otopark bariyeri, araç geçiş kontrol paneli, OGS - HGS otopark anteni, araçların cam ve plaka etikeleri ile otopark giriş çıkış programları oluşturmaktadır.

Bu sistem ile etiketi tanıtılmış olan araçlar, otopark anteni tarafından görünür ve aracın durmasına gerek kalmadan hızlı bir şekilde giriş çıkış yapması sağlanmış olur. Tanımlı etiketi bulunmayan yabancı araçlar ya da misafir araçları sistem tarafından engellenerek geçiş yapamazlar .

Güvenliği sağlamak açısından büyük öneme sahip OGS - HGS hızlı geçiş sistemleri, kullanımlarının da basit olmasından dolayı yaygın olarak tercih edilmektedir.

Kayseri ilinin her bölgesine OGS - HGS hızlı geçiş sistemlerini kolaylıkla ulaştıran firmamız, tüm ilde en çok tercih edilen firmadır. Hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimize sağladığımız ürün garantisinin yanında, firma garantisi de sunmaktayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve güvenliğini sağlamaktır. Furkan Otomatik Kapı Sistemleri, Kayseri otomatik kapı firmaları arasından en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Kayseri OGS HGS Hızlı Geçiş Sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmamıza 0530 790 03 38 - 0530 393 82 89 iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp