KURUMSAL

eg-furkan-otomatik-kapı-sistemleriFurkan EG Otomatik Kapı Sistemleri, 2008 yılı itibari ile sektördeki yerini almıştır. Firmamız, varoluşundan bu yana verdiği hizmetler ile otomatik kapı sistemleri sektörünün öncü isimlerinden olmayı başarmıştır.

Hizmetlerimizi sunarken kaliteli işçilik ve malzemeler ile müşteri memnuniyeti ve güvenliğini sağlamak ana hedeflerimizdendir. Bu hedeflerimiz doğrultusunda tüm uygulamalarımızı itina ile yürütmekteyiz.

Firmamız 2008 yılından bu yana edindiği tecrübe ve uzman personel kadrosu ile Kayseri ilinin genelinde müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunma gayreti içerisindedir.

Otomatik Kepenk Sistemleri, Endüstriyel Kapı Sistemleri, Fotoselli Kapılar, Garaj Kapıları, Bahçe Kapıları, Bariyer Sistemleri, Yüksek Hızlı Branda Kapılar, Pergola Sistemleri, Giyotin Cam Sistemleri, OGS-HGS Hızlı Geçiş Sistemleri, Şifreli Geçiş Sistemleri ve UPS Güç Kaynağı gibi verdiğimiz geniş hizmet ağımızın yanında kepenk montajı, kepenk tamiri,kepenk bakım ve arıza servisi hizmetlerimiz ile de sektörün tüm gerekliliklerini yerine getirmekteyiz.

İşimiz için gereken özen ve ciddiyeti göstererek, müşterilerimizin otomatik kapı sistemleri konusunda belirttikleri tüm kriterleri eksiksiz olarak yerine getirmek konularında firmamız oldukça hassas bir tutum sergilemektedir.

Firmamızın yıllardır vermiş olduğu hizmetler referanslarımız niteliğindedir. Bizler Furkan EG Otomatik Kapı Sistemleri olarak, her daim müşterilerimizin güvenine layık olmak için çalışmaktayız.

Firmamız, sektörünün en iyisi olmak adına gayretle çalışmakta ve çalışmalarının karşılığını yüksek müşteri memnuniyetleri ile almaktadır. Bizler, müşterilerimizin haklarını korumak ve aldığımız hizmet bedellerinin karşılığını misli ile vermek için işimize gereken tüm özeni göstermekteyiz.

Misyonumuz ve vizyonumuz;

Sektörel tecrübelerimiz ile sektörün öncü ve belirleyici ismi olmayı hedeflemekteyiz.

Sektör ile alakalı tüm güncel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, müşterilerimize en iyi hizmet tecrübesini ekonomik ve uzun ömürlü ürünler ile sunmaktayız.