Kayseri Fotoselli Kapı

kayseri-fotoselli-kapiKayseri fotoselli kapı hizmetlerimiz ile müşterilerimize gereken tüm desteği geniş ürün yelpazemiz ve usta işçilik ile sağlamaktayız.

Fotoselli kapı nedir?

Yüksek enerji tasarrufu sağlayan fotoselli kapılar otomatik kapı sistemleridir ve geçiş alanına girildiğinde kişileri algılayarak kendiliğinden açılırlar. Fotoselli kapıların açılıp kapanmasında fiziksel güce ihtiyaç duyulmamaktadır. Kullanımları oldukça kolay ve zahmetsizdir. Ayrıca, tasarımları itibari ile oldukça estetik ve dekoratif ürünlerdir. Bu kapıların tüm hareketleri fotosele bağlı olduğndan ısı kaybı minimum seviyededir.

Giriş çıkışların yoğun olduğu alanlarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Sessiz ve opsiyonel çalışma özellikleri de yaygın olarak kullanmalarını etkileyen başlıca sebeplerdendir.

Fotoselli kapılar, algılama sistemi olarak bilinen radar sistemleri sayesinde kendilerine yaklaşan objeleri algılamaktadır. Algılama hareketi ile birlikte fotoseelli sistem düşük voltajlı elektiriği kontrol paneline göndererek kapının açılmasını sağlamaktadır.

Fotoselli kapı kullanmanın avantajarı nelerdir?

-Fotoselli kapılar hiçbir fiziksel güce ihtiyaç duyulmadan kendiliğinden açılıp kapanmaktadır.

-Bu kapılar özellikle giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu avm gibi alanlarda kuyruk oluşmasını engellemektedir.

-Giriş çıkışların çok daha seri olmasını sağlarlar.

-İşletme ve mağazaların estetik görünmelerine büyük ölçüde katkı sağlarlar.

- İşletmeler için ilk izlenimi olumlu yönde etilerler.

-Sevkiyat yapılan alanlarda ve depolarda yük taşıma esnasında kapı açma kapama zahmetini ortadan kaldırarak çalışma verimi ve üretkenliği artırırlar.

- Engelli ve yaşlılar için giriş çıkış kolaylığı sağlarlar. Özellikle hastane, alışveriş merkezleri ve mağaza girişlerinde yaşlı ve engellilerin yanı sıra bebek arabası kullanan kişiler içinde büyük kullanım kolaylığı sağlarlar.

- Enerji tasarrufu sağlarlar. Kişilerin giriş çıkışlarının hemen ardından kapanarak ısı kaybı oluşmasının önüne geçerler.

Ayrıca fotoselli kapılar, ev ve garaj gibi ortamlarda da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Mülk güvenliğini sağlamalarının yanı sıra kendiliğinden kapanma ve düşme gibi durumların önüne geçerek can güvenliğini de sağlarlar. Otomatik garaj kapılarının kullanımı çok daha ekonomik ve güvenli olduğundan daha fazla tercih edilmektedir. Sizlerde Kayseri fotoselli kapı tamiri hizmetlerimizden faydalanarak daha güvenli ve huzurlu bir ortam yaratmak isterseniz Kayseri otomatik kapı firmaları olan işletmemizden destek alabilirsiniz. Bu modele sahip ürünler, uzaktan kumandalar ile de kolaylıkla kontrol edilebilen kapıların kullanım alanları oldukça geniştir. Sundukları avantajlar ve kolaylıklar ile günümüz şartlarında işletme, hastane ve özel mülkler gibi her alanda tercih edilmektedir.

Kayseri fotoselli kapı ürünlerin bakımını ve onarımını yapıyor musunuz?

Evet, kapılarınızın herhangi bir sorun çıkartması durumunda veya bakımının gelmesi durumunda yardımcı oluyoruz. Fotoselli kapılar, sürekli kullanımdan ve dışarıdan gelen olumsuz hava koşulu ve diğer çeşitler sebebiyle sorunlar çıkarabilmektedir. Bu da zaman içerisinde aşınmalara ve sorunlara yol açabilmektedir. Firma olarak montajını yaptığımız kapılarda bakım zamanı gelince sizlere haber veriyoruz ve yüksek fiyatlardan kurtulmanıza olanak sağlıyoruz.

Kapıların bakımı sayesinde bir süre daha kullanım ömrünün artmasına ve aniden çıkan arızalarında son bulmasında yardımcı oluyoruz. Ayrıca sadece bakımı için değil bozulan kapılar içinde onarım ve tamir hizmeti sunuyoruz. 7/24 aktif olan firmamızı arayarak sizlerde bu konu hakkında destek alabilirsiniz.

Fotoselli kapılar ölçü, tercih edilen ürünün tasarımı ve işlevine bağlı olarak değişmektedir. Firmamız, en uygun fiyat listeleri ile hizmetlerini sunmaktadır.

Kayseri fotoselli kapı fiyatları için firmamıza 0530 790 03 38 - 0530 393 82 89 iletişim numaralarından ulaşarak daha detaylı bilgi ve hizmet desteği alabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp