Kayseri Pergola

kayseri-pergolaPergola sistemi nedir

Kayseri pergola sistemi, teras, balkon, açılır kapanır çatır ve sigara içme kısımları gibi bölümler için özel olarak tasarlanan motorlu tente sistemleridir. İklim ve hava koşullarına göre dizayn edilebilen pergolalar uzaktan kumanda ve motorlu yapıları sayesinde istenildiği an açılıp kapatılabilmektedir.

Motorlu pergola sistemlerinin avantajları nelerdir?

Kafe, restoran, alışveriş merkezi ve pataneler için oldukça kullanışlı ve dekoratif olan pergola sistemleri motorlu yapıları sayesinde oldukça kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Eski tip tentelerin kumaş yapılarının aksine aluminyum profiller ile tasarlanan katlanabilen cam sistemlere de entegre edilebilen, motorlu ve uzaktan kumandalı tavan sistemlerini oluşturan pergola sistemleri, dayanıklı, güvenli ve uzun ömürlüdür. Hava ile sürekli olarak temas edilmesi istenilen sigara içme bölümleri gibi alanlarda oldukça yaygın kullanım alanına sahiptir. Ayrıca, açık kısımların kış soğukları ve yağışlardan etkilenmemesi için de kullanılmaktadır.

Yoğun kar ve yağmur yağışlarına oldukça dayanıklı olan Motorlu Pergola Sistemleri esnek yapıları sebebiyle oldukça uzun ömürlüdür. Kış aylarında fazla kar yağışı görülen bölgelerde kalın alüminyüm profillerden üretilen pergola sistemleri çok daha dayanıklı bir hale getirilebilmektedir. Kayseri karasal iklimi sebebi ile kış aylarında fazla kar yağışı alabilmektedir. Mekanların açık alanlarının bu yağışlardan etkilenmemeleri ve müşterilerinin konforunun sağlanabilmesi açısından kapatılması gerekmektedir. Bu durumda açılır kapanır motorlu pergola sistemleri en doğru seçim olarak karşımıza çıkmaktadır. Dayanıklı yapısı sayesinde yağışlardan etkilenmeden uzun yıllar ilk günki gibi kullanılabilmektedir.

Alüminyüm profillerden destek alınarak güçlendirilen motorlu pergolalar, üzerlerinde biriken kar, dolu ve yağmur ile çökme tehlikesi bulundurmazlar. Bu güzel ve oldukça kullanışlı olan ürünü sizlerde tercih etmek isterseniz Kayseri otomatik kapı firmaları arasında bulunan firmamızı tercih ederek bu güzel ürüne sizlerde sahip olabilirsiniz.

Sigara içilen açık alanlarda kullanılan pergola sistemleri, yapıları gereği sigara dumanı ve sigara kokusunun kalıcı olmasını engelleyerek, alan kapatıldığında rahatsızlık oluşmasının önüne geçerler.

Kayseri pergola sistemleri ile modern çözümlere sizlerde sahip olun

Bahçenizi veya terasınızı daha güzel bir ortama çevirmek ister misiniz? Firmamızın içerisinde barındırdığı pergola sistemleri, modern, kullanışlı ve görünümü güzeldir. Kayseri bölgesinde sunmuş olduğumuz bu hizmet seçeneğimiz ile balkonuzun ve evinizin terasının güzelliğine güzellik katıyoruz. Ürünlerimiz, Kayseri'nin iklim koşullarına ve hava şartlarına uygun bir şekilde olup sorun yaratmayacak şekildedir.

Estetik ve modern bir görüntüye sahip olan bu ürünler, yanı sıra oldukça fonksiyonelde bir üründür. Dayanıklı ve güzel bir yapıya sahip olup uzun yıllar boyunca çok rahat kullanabileceğiniz modellerdir. Sizlerde bu tür sistemlerden faydalanmak isterseniz irtibat numalarımızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz..

Pergola sistemleri her alanın ihtiyaçları doğrultusunda farklı şekillerde üretilebilmektedir.

Kayseri motorlu pergola sistemleri hizmetlerimiz ile kış aylarında yoğun kar yağışı alan Kayseri ilinde, işletmelerinizin daha güvenli ve kullanışlı hale gelmesini sağlamaktayız. Firmamız, Kayseri pergola sistemleri fiyatları ile sektörün en uygun fiyat tarifesi ile çalışmaktadır. Her alanın ihtiyacına göre Pergola sistemleri montaj hizmetlerimiz ile Kayseri`nin her bölgesinde hizmetinizdeyiz.

Garantili, güvenilir ve ustalıkla verdiğimiz hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi için 0530 790 03 38 - 0530 393 82 89 iletişim numaralarından firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp