Kayseri Garaj Kapısı

kayseri-garaj-kapisiKayseri garaj kapısı, araç güvenliğini sağlamak adına otomatik kapı sistemleri kullanılarak kapatılmaktadır. Garaj kapılar, garajların güvenliğini sağlarken aynı anda estetik bir görünüm sunan, uzaktan kumanda ve fotoseller ile yüksek konfor sunan sistemlerdir. Garaj kapılarına kullanılan otomatik kepenk sistemlerinin içleri poliüretan dolgulu çelik kaplı paneller ile üretilmektedir. Bu malzemenin dayanıklılığı ile yüksek güvenlik sağlamalarının yanı sıra kullanım ömürleri oldukça uzundur. Ayrıca garaj kapıları kullanıcı isteklerine bağlı olarak çeşitli tasırımlara uygun olarak tasarlanabilmektedir. Esnek uygulama alanına sahip olmaları ile yaygın olarak tercih edilmektedirler.

Garaj kapılarının çeşitleri nelerdir?

Garaj kapıları, tüm konut tiplerinde, site ve villalarda kullanılabilmektedir. Garaj kapılarının sarmal panjur ve seksiyonel garaj kapıları olarak iki çeşidi bulunmaktadır. Seksiyonel sınıfında yer alan garaj kapıları çok daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Panjur tip garaj kapıları ise seksiyonel kapı kullanımının mümkün olmadığı alanlarda kullanılmaktadır. Otomatik garaj kapıları, otomatik olarak açılıp kapanmaları ile oldukça kullanışlıdır. Kayseri otomatik kapı firmaları arasında yer alan firmamızdan tüm garaj kapılarını emniyet fotoseli ve uzaktan kumanda sistemlerini standart olarak firmamızdan kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

Firmamız, Kayseri otomatik garaj kapısı hizmetleri kapsamında garaj kapılarını personel kapısı ile birlikte imal etmekte, ayrıca çok amaçlı pencere, ışıklık alanı ve havalandırma amaçlı menfezler ile de sunmaktadır..

Sarmal panjur grubundaki garaj kapıları su geçirmez kasaya sahip redüktör manüelli olarak imal edilmektedir. Bu kapıların çalışma sıklığına bağlı olarak motor sistemleri itina ile seçilmektedir. Villa, site kapalı otopark garajları ve apartmanlarda kullanılabilmektedir.

Kayseri garaj kapısı dayanıklılığı ve güvenliği ile sizlerle

Kayseri bölgesinde sunmuş olduğumuz hizmetimiz ile araçlarınızın veya eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Montajını yapmış olduğumuz tüm ürünler, en üst seviyede dayanıklı ve güvenilir yapıdadır. Ayrıca uzun yıllar boyunca çalışmanın verdiği tecrübe ve memnuniyet odaklı hizmetimiz ile de en uygun çözümü sizler için sunuyoruz.

Ürünlerimiz, her türlü hava koşuluna en uygun şekilde montajı yapıldığından dolayı sorunsuz kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Kısa zaman içerisinde aşınma, yıpranma ve çürüme gibi herhangi bir problem de yaratmamaktadır. Sizlerde hemen firmamızı arayarak bilgi alabilir ve evlerinize garaj kapısı taktırabilirsiniz.

Firmamız, Kayseri il genelinde ihtiyaçlarınıza en uygun otomatik garaj sistemlerini belirlemeniz adına siz değerli müşterilerimize gereken tüm desteği sağlamaktadır. Kayseri garaj kapısı fiyatları ve otomatik garaj kapı sistemleri hakkında detaylı bilgi için firmamız ile 0530 790 03 38 - 0530 393 82 89 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
Garaj Kapıları Uygulama Garaj Kapıları Uygulama
Garaj Kapıları Uygulama Garaj Kapıları Uygulama
Garaj Kapıları Uygulama Garaj Kapıları Uygulama
Garaj Kapıları Uygulama Garaj Kapıları Uygulama