Şifreli Geçiş Sistemleri

kayseri-şifreli-geçiş-sistemleriŞifreli Geçiş Sistemleri, genellikle iş yerlerinde çalışanların, müşteri ve işyeri güvenliğinin sağlanabilmesi ve tüm giriş çıkış bilgilerinin eksiksiz bir şekilde elde edilebilmesi için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler üst düzey güvenlik sağlamaktadır. Bu sistemler, üst düzey güvenlik sağlamalarının yanı sıra giriş çıkışların şifreli kapı kilitleri ile kontrol edilmesini de sağlamaktadır. Şifreli Geçiş Sistemleri tüm kartlı geçiş sistemlerinden çok daha avantajlıdır ve bu yönüyle yaygın olarak kullanılmaktadır.

İş yerleri ve hastanelerin girişleri gibi istenilen her noktada, kart taşıma sorunu olmadan şifre ile kontrollü bir şekilde kişilerin hem günlük verimlilikleri hem de güvenlikleri artmaktadır.

Firmamız Furkan Otomatik Kapı Sistemleri , şifreli kapı kilitleri ve Şifreli Geçiş Sisemleri ile montaj ve bakım hizmetleri sunmaktadır.

Şifreli Geçiş Sistemleri Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

- Şifreli geçiş sistemleri ile yüksek düzey güvenlik sağlanmaktadır.

- İş yükü ve zaman kaybı minimuma indirilerek verimlilik artırılmaktadır.

- Kart taşıma gibi sorunlar yaşanmadan kişilere özel tasarlanan şifreli sistemlere giriş kimlikleri ile geçişler sağlanmaktadır.

-Şifreli Geçiş Sistemleri ile kontrollü takip sağlanmaktadır. Bu durum zahmetsiz bir şekilde kolaylıkla güvenliği sağlamaktadır.

- Şifreli Geçiş Sistemlerinde müşteri ve personellerin giriş çıkış bilgilerine istenilen her an düzenli bir şekilde ulaşılabilmektedir.

-Geçiş için yetkisi olmayan kişilerin giriş çıkışları kolaylıkla engellenebilmektedir.

Şifreli geçiş sistemi flyatıarı için net bir karar verilebilmesi için kapsamlı bir çalışma yapılması gerekmektedir. Kayseri otomatik kapı firmaları arasında bulunan firmamız bu konuda, kurulum aşaması ve kurulum sonrası müşterilerine gereken tüm desteği sağlamaktadır.

Şifreli Geçiş Sistemleri hizmetleri ile çok güçlü referanslara sahip olan firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız müşterilerine ücretsiz keşif olanakları da sunarak, ihtiyaçlarına en uygun hizmetler için analiz yapmaktadır.

Şifreli Geçiş Sistemleri Çeşitleri Nelerdir?

Şifreli Geçiş Sistemleri, üç kısımda incelenmektedir. Bunlar;

Çevrimiçi Şifreli Geçiş Sistemleri

Bu sistemde şifre girildikten sonra kişilerin geçiş yetkisi ve kullanıcı bilgilerinin bulunduğu veri tabanı olan bir bilgisayar üzerinden kontrol edilerek geçiş izni verilmektedir. Ayrıca bu sistem çeşitli analizler yapabilmekte ve rapor hazırlayabilmektedir. Sürekli olarak bir bilgisayarın çalışmasına ihtiyaç duyulan bu sistemde, yaşanan herhangi bir bağlantı sorunu ile geçişler durdurulur ve rapor kayıtları oluşturulamaz.

Çevrimdışı Şifreli Geçiş Sistemleri

Bu sistemde şifrelere ait kullanıcı bilgileri kendi veri tabanlarında tutmakta ve sürekli çalışan bir bilgisayara ihtiyaç duyulmamaktadır. Düzenli aralıklarla bilgisayarlar ile bağlantı kurularak sistemin veri tabanında kayıtlı bulunan bilgiler belli programlara aktarılarak raporlar alınması sağlanabilmektedir.

Çevrimiçi - Çevrimdışı Şifreli Geçiş Sistemi

Çevrimiçi ve çevrimdışı çalışabilen bu sistemlerde kullanıcılara ait bilgiler sistemin kendi veri tabanında kaydedilerek çalışmaktadır. Ayrıca, herhangi bir bilgisayar ile bağlantı kurulması durumunda kayıtlı tüm bilgiler bilgisayara aktırılır ve geçişler anlık olarak görülebilir.

Bağlantı kopması ya da sistemsel sorunlarda kesinti yaşanmadan çevrimdışı çalışmaya devam edilebilmektedir.

Firmamız, Kayseri şifreli geçiş sistemleri konusunda müşterilerine itina ile hizmetlerini sunmaktadır. Firmamıza 0530 790 03 38 - 0530 393 82 89 iletişim numaralarından ulaşarak ürünler, süreç ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp