Ups Güç Kaynağı

UPS, kesintisiz güç kaynağı anlamına gelmektedir.UPS, otomatik kepenk sistemleri için çok önemli bir parçadır.

Otomatik kepenk güç kaynağı olan UPS, kepenklerde kullanılan her tip motoru çalıştırabilecek kapasitededir. UPS, kepenklerde destekli alıcı ve uzaktan kumanda sistemidir. UPS`lerin stand-by süreleri ani elektrik kesintilerinde yaklaşık olarak 100 saate kadar uzayabilen en önemli özellikleridir.

UPS sistemlerinde, tüp motorlardan çıkan kabloların uçları kepenk güç kaynaklarına bağlanarak cihaza ait uzaktan kumanda ile motorlu kepenkler çalıştırılmaktadır.

UPS cihazlarında, hiçbir bakım gerektirmeyen kuru aküler kullanılmaktadır. Bunlar kapalı tip akülerdir. Alıcı ve vericiler başka frekanslar ile karışmadan, duvara monte edilerek her yerde kullanılabilmektedir. Modern tasarımları ile görünüm olarak da kullanıcıları rahatsız etmeyen bir yapıları vardır.

Firmamız, Furkan Otomatik Kapı Sistemleri, firma garantisi kapsamında UPS, UPS yedek parça satışları yapmaktadır. Çeşitli marka ve modellerde geniş ürün yelpazesi ile sunduğumuz UPS cihazlarının bakım, onarım ve tamir uygulamalarını da firmamız hizmetleri kapsamında siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kayseri UPS satışı ile firmamız sektörün ilk akla gelen isimleri arasında yer almaktadır. Ayrıca profesyonel çalışan kadromuz UPS tamir, bakım ve onarım hizmetlerini usta işçilik ve büyük bir hassasiyetle sunmaktadır.

UPS cihazları ve Kayseri UPS fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi için firmamızı arayabilir, sizin için en uygun cihaz için uzman ekibimizin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Firmamıza 0530 790 03 38 - 0530 393 82 89 iletişim numaralarından dilediğiniz her an kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp