Yüksek Hızlı Branda Kapılar

kayseri-hizli-branda-kapilarKayseri yüksek hızlı branda kapılar, çok sık kullanılan ve hızlı açılıp kapanılması gereken tesis alanlarında tercih edilen yüksek hızlı kapılar, giriş çıkışlarda oldukça büyük konfor sağlamaktadır. Fiziksel güç gerektirmeden rahat bir şekilde geçiş imkanı sunan Hızlı Branda Kapılar, modern tesislerin tercihleri arasında ilk sırada yeyr almaktadır. Hızlı kapılar sağladıkları konfor ve hızl çalışmalarının yanı sıra, ısı kaybını engellemeleri ve toz, koku, gürültü geçişlerinin de önüne geçmeleri ile oldukça kullanışlıdır.

Katlanır model hızlı kapılar

Yaygın olarak dış mekanlarda kullanılan yüksek rüzgar direncine sahip kapılardır. Yoğun olarak çalışma şartları için uygundur. Enerji ve zaman tasarrufu sağlanmasını desteklemektedir. Rüzgar yükünün fazla olduğu kapılarda yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmektedir. Uzaktan kumanda ve metal kütle dedektörleri ile açılıp kapanabilmektedir. Böylelikle tesislerde ki forklift operatörlerinin kolaylıkla giriş çıkış yapmalarını sağlamaktadır.

Özel Şeffaf PVC pencere seçenekleri ile yaşanması mümkün olası kaza risklerini ortadan kaldırmaktadır.

Sarmal model roll hızlı kapılar

İç mekanlarda işletme içerisinde bulunan kapıların yoğun kullanımlarına uygun olarak tasarlanırlar. Bu kapıların rüzgar direncini arttırmak adına çelik bar ve boncuk sistemleri kullanılarak güçlendirilmektedir.

Şeffaf PVC uygulaması ile müşterilerin istekleri doğrultusunda isteniln sayıda pencere uygulanabilmektedir. Ayrıca, kullanılan brandalar üzerinde çeşili baskı çalışmaları yapılarak görsel olarak daha estetik bir hale getirilmeleri mümkündür.

Bu sayede enerji ve zaman tasarrufu yapılmasını sağlarlar. Sizde bu ürünümüz hakkında daha detaylı bilgi ve destek almak için Kayseri otomatik kapı firmaları arasında yer alan firmamızın irtibat numaralarından ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Fermuarlı sarmal model pvc hızlı kapılar

Hiç bir metal aksama gerek duyulmadan, fermuarlı sistem ile çalışan kapılardır. Yüksek rüzgar direncine dayanıklıdır, aynı zamanda yumuşak alt baza sistemi ile kaza risklerini minimuma indirmektedir.

Modüler sarmal model pvc hızlı kapılar

İç mekanlarda yoğun kullanıma uygun olarak tasarlanmış, çelik bar ve boncuk sistemi ile güçlendirilmiş hızlı kapılardır. Enerji ve zaman tasarrufu sağlarlar. Kullanılan brandalarda yapılabilen baskı çalışmaları ile estetik bir görünüme ulaşılmasını sağlarlar.

Yalıtımlı sarmal model pvc hızlı kapılar

Derin dondurucu ve soğu hava depolarında kullanılmak üzere tasarlanmış hızlı kapılardır. -25 ˚C , +40 ˚C aralığında sorunsuz bir şekilde çalışabilirler.

Yalıtımlı branda sistemlerinde tek ve çift mekanizmalı uygulamalar yapılabilmektedir.

Hızlıca açılıp kapanmaları ile bu soğuk ortamlarda ısı kaybı oluşmasını engellerler.

Hızlı branda kapıların kullanım alanları ve avantajları

-İşletmelerde bulunan ara geçiş kapılarında,

-İlaç sektöründe, steril alanları korumakta,

-Rüzgar direnci düşük olan kapılarda,

-Nem ve ısısı korunması gereken tekstil işletmelerinde,

-Isı kaybı yaşanmaması adına soğuk hava depolarında,

- Seri ve üretken çalışmalar için market, avm ve mağazaların depo kapılarında,

-Hijyenin sağlanması gereken gıda imalathanelerinde,

-Kaynak robot kabinlerinde oluşan zararlı ışınlardan korunmak adına kabin kapılarında,

-Forklift geçişlerinin yoğun olduğu her türlü kapılarda

kullanılmaktadırlar.

Kayseri hızlı branda kapı sistemleri fiyatları kullanılan malzeme, ölçü ve alan ihtiyaçları doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Kayseri ilinin her semt ve bölgesinde kaliteli malzeme ve usta işçilik ile verdiğimiz Kayseri hızlı branda kapı sistemleri hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle

0530 790 03 38 - 0530 393 82 89 numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp