Garaj Kapıları

kayseri-garaj-kapılarıGarajlar Kapıları, araç güvenliğini sağlamak adına otomatik kapı sistemleri kullanılarak kapatılmaktadır. Garaj kapılar, garajların güvenliğini sağlarken aynı anda estetik bir görünüm sunan, uzaktan kumanda ve fotoseller ile yüksek konfor sunan sistemlerdir. Garaj kapılarına kullanılan otomatik kepenk sistemlerinin içleri poliüretan dolgulu çelik kaplı paneller ile üretilmektedir. Bu malzemenin dayanıklılığı ile yüksek güvenlik sağlamalarının yanı sıra kullanım ömürleri oldukça uzundur. Ayrıca garaj kapıları kullanıcı isteklerine bağlı olarak çeşitli tasırımlara uygun olarak tasarlanabilmektedir. Esnek uygulama alanına sahip olmaları ile yaygın olarak tercih edilmektedirler.

Garaj Kapılarının Çeşitleri Nelerdir?

Garaj kapıları, tüm konut tiplerinde, site ve villalarda kullanılabilmektedir. Garaj kapılarının sarmal panjur ve seksiyonel garaj kapıları olarak iki çeşidi bulunmaktadır. Seksiyonel sınıfında yer alan garaj kapıları çok daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Panjur tip garaj kapıları ise seksiyonel kapı kullanımının mümkün olmadığı alanlarda kullanılmaktadır. Otomatik garaj kapıları, otomatik olarak açılıp kapanmaları ile oldukça kullanışlıdır. Furkan Otomatik Kapı Sistemleri olarak tüm garaj kapılarımızda emniyet fotoseli ile uzaktan kumanda sistemlerini standart olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamız, Kayseri garaj kapısı hizmetleri kapsamında garaj kapılarını personel kapısı ile birlikte imal etmekte, ayrıca çok amaçlı pencere, ışıklık alanı ve havalandırma amaçlı menfezler ile de sunmaktadır..

Sarmal panjur grubundaki garaj kapıları su geçirmez kasaya sahip redüktör manüelli olarak imal edilmektedir. Bu kapıların çalışma sıklığına bağlı olarak motor sistemleri itina ile seçilmektedir. Villa, site kapalı otopark garajları ve apartmanlarda kullanılabilmektedir.

Firmamız, Kayseri il genelinde ihtiyaçlarınıza en uygun otomatik garaj sistemlerini belirlemeniz adına siz değerli müşterilerimize gereken tüm desteği sağlamaktadır. Kayseri garaj kapısı fiyatları ve otomatik garaj kapı sistemleri hakkında detaylı bilgi için firmamız ile 0530 790 03 38 - 0530 393 82 89 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
Garaj Kapıları Uygulama Garaj Kapıları Uygulama
Garaj Kapıları Uygulama Garaj Kapıları Uygulama
Garaj Kapıları Uygulama Garaj Kapıları Uygulama
Garaj Kapıları Uygulama Garaj Kapıları Uygulama