Giyotin Cam Sistemleri

kayseri-Giyotin-Cam-SistemleriGiyotin Cam Sistemi, alüminyum panellerden oluşan ve yukarıdan aşağıya doğru dikey bir şekilde açılıp kapanabilen sistemlerdir.

Giyotin Cam Sistemlerinde, tek cam, ısıcam özelliklerinin tümü bir arada kullanılabilmektedir. Katlanabilen camlar paralel bir şekilde birbirine bağlanarak açma kapama esnasında kayma ya da yaşanabilecek herhangi bir sorun oluşmasının önüne geçilmektedir.

Motorlu Giyotin Cam Sistemleri, motor ve kumanda ile konforlu bir şekilde kolaylıkla açılıp kapanabilmekte, her mesafeden kontrolleri sağlanabilmektedir.

Firmamız Furkan Otomatik Kapı Sistemleri, Giyotin Cam Sistemlerinde en ideal ölçüde alüminyum kullanılmasına büyük özen göstermektedir. Böylelikle yağışlar ve çevresel etkenler karşısında giyotin cam sisteminin dayanıklı olması sağlanır. Ayrıca firmamız, giyotin cam sistemlerinin ısı yalıtımı sağlaması hususunda da oldukça titiz davranmaktadır. Giyotin cam sistemlerinde kullanılan alüminyum kalınlığı standart olsa da iklim şartlarına göre farklı kalınlıklarda profiller de üretilebilmektedir. Firmamız, Kayser ilinin soğuk ve yoğun kar yağışlı iklimini göz önünde bulundurarak, müşterilerine yüksek kalite ve uygun kalınlıkta profiller ile Giyotin Cam sistemleri hizmeti sunmaktadır.

Giyotin cam sistemleri ile ısı yalıtımı sağlanmasının yanı sıra ses yalıtımı da sağlanmaktadır. Balkon ve teras gibi alanlarda yaygın olarak kullanılsa da günümüzde restoran, kafe ve ofis gibi alanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Giyotin Cam Sistemleri kullanıldıkları alanın konforunu ciddi oranda artırmaktadır.

Giyotin Cam Sistemleri fiyatları, ölçü, malzeme ve kullanılacağı alana göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca ölçü alınırken kurulacağı cephenin yönü ve zemin oldukça önem arz etmektedir. Eğimli zeminlerde ölçüm ve montaj uygulamaları, eğim baz alınarak en doğru şekilde yapılmalıdır. Giyotin Cam Sistemleri ile Kayseri`nin önde gelen firmalarından olan Furkan Otomatik Kapı Sistemleri, sektörün en çok tercih edilen ismi olmayı başarmıştır.

Giyotin Cam Sistemleri için güvenilir firmalar ile çalışmak çok büyük önem arz etmektedir. Sistem de rayların uzun ömürlü, sağlam ve kullanışlı bir şekilde tasarlanmış olması gerekmektedir. Isıcamlı sistemlerde yalnızca estetik görüntü değil sağlamlık durumu da iyice kontrol edilmeli ve emin olunmalıdır. Montaj konusunda dikkatli olunmaması durumunda Giyotin Cam Sisteminde ciddi sorunlar yaşanabilmektedir. Bu nedenle firmamız, işinin ehli profesyonel bir ekip ile çalışmakta, en kaliteli ürünlerin montajını en güvenilir hali ile gerçekleştirmektedir.

Furkan Otomatik Kapı Sistemleri, bu konuda oldukça titiz çalışmakta ve müşterilerine her türlü güvenceyi sağlamaktadır. Firmamızın imalat ve montaj süreci yüksek kalite ve profesyonellikle yürütülmektedir.

Kayseri Giyotin Cam Sistemi fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için 0530 790 03 38 -

0530 393 82 89 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp